top of page
IMG-20180214-WA0000.jpg
IMG_0234_edited.jpg

Selamlar Bu sayfada Özgeçmişimi ve yaptığım işlerin büyük bir kısmını bulabileceğiniz özgün bir site bulunmaktadır. Fotoğraf ve Video kaynaklarımı kullandığım işlerim için emeği geçen tüm hocalarıma ve çalışma arkadaşlarıma ayrıca değerli sanatçılara teşekkür ediyorum.

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge
Ekran Resmi 2021-12-07 14.20.12.jpg

Yönetmen ve Fotoğrafçı

Adım Ferhat Deniz . 1992 yılında İstanbul Fatih semtinde dünyaya geldim. 29 yaşındayım ,  

 Lise öğretim hayatımı  Bahçelievler Lisesinde tamamladım. Devamında İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Bölümünü  bitirip sektör stajlarımı Adalet Saraylarında tamamladıktan sonra , Baba mesleğini devam ettirmek yerine kendime farklı bir yol çizme kararı almıştım.

 

2014 yılında Fevziye Mektepleri Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümünü kazanarak eğitim hayatıma devam ettim.

 eğitim gördüğüm süre içerisinde  İstanbul Tilki Yapım bünyesinde 2 yıl Fotoğraf asistanlığı , produksiyon ve Videographer olarak çalıştım. Aynı zamanda Marka tanıtımları ve kamera arkası hizmetini icra ederken müzik klipleri yapmaya başladım. Tecrübemi Sanatçılar ile çalışarak   iş tecrübemi arttırarak bağlı bulunduğum Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun oldum.

Üniversiteyi bitirdikten sonra Müzik kliplerinde Yönetmenlik ve Görüntü Yönetmenliği yapmaya devam ederken bir yandan ise Getir.com ürün fotoğrafları departmanında 1 yıldan fazla süre ile freelance olarak çalıştım.

Değişen dünya şartları ve salgın hastalık varyasyonları yüzünden iş tempomu kaybetmemek adına reklam ve yapım şirketleri ile 2 yıldan fazla süre çalışarak reklam ve sosyal medya içerikleri ürettim.

Telefon

0538-502-3860

Email 

bottom of page